75% hotovo

Prihláška so zľavou na Konferenciu o efektívnej komunikácii

Téma: 4 spôsoby, ako presadiť svoje myšlienky rýchlo a efektívne na to, aby ste sa vyhli konfliktom, aby vaše podnikanie jednoduchšie rástlo a aby ste porozumeli ľuďom vo vašom okolí

Prihlášku môžete vyplniť na konci stránky. Predtým tu mám ešte veľmi populárny doplnok ku konferencii…

Po úplne prvej konferencii som si čítal hodnotenia účastníkov a dával pozor ohľadne toho ako môžem konferenciu ešte vylepšiť. Zjavil sa nápad: Deň v praxi. Preto vznikol Workshop efektívnej komunikácie. Tento workshop sa koná na ďalší deň.

Majitelia firiem si na ňom pripravujú predajné a prezentačné materiály podľa pravidiel toho, na čom záleží rôznym osobnostiam.

Obchodníci majú možnosť otestovať svoje obchodné zručnosti pri rôznych klientoch. S majiteľmi webov zase pracujeme na tom, ako ich stránky prispôsobiť ostatným typom ľudí.

Workshop efektívnej komunikácie... Čo dať na web? Ako na to pri príprave prezentácie? Pri osobnom predaji? Alebo v rôznych pracovných a osobných situáciách?


Ihneď na ďalší deň po konferencii o používaní rôznych spôsobov komunikácie, sa uskutoční intenzívny workshop zameraný na prehĺbenie získaných zručností.

Workshop začne krátkym zopakovaním vecí z konferencie. Ihneď potom sa ponoríme do jednoduchých príkladov. Obtiažnosť úloh sa bude stupňovať tak, aby ste sa plynule zdokonalili v rôznych komunikačných štýloch podľa situácií a podľa potrieb partnera.

Ak budete teda pripravovať prezentáciu pre človeka, ktorý rád číta, budete vedieť pripraviť prezentáciu jeho štýlom. Ak sa budete pripravovať na osobný rozhovor, budete vedieť, na čom si dať záležať, ako sa pripraviť a podobne.

Program workshopu je jednoduchší:

Začne o 9:00. Prestávka na obed bude o 12:00. Tréningové príklady budú potom do 15:00.

Pozrieme sa na to, ako pripravovať prezentácie. Prezentácie na počítači (klasické alebo web stránky) alebo na papieri (prezentačné materiály alebo dokumenty pre klientov). Nacvičíme si rôzne business situácie. Vrcholom bude špeciálny tréning osobného predaja.

Počas prihlášky máte možnosť prihlásiť sa na konferenciu aj workshop zároveň. Ak chcete ísť naozaj do hĺbky, učiňte tak teraz, pretože neskoršie prihlášky na workshop budú za plnú investíciu.

Prihláška

Táto prihláška je tu síce len pár dni, no pri zaplnení si vyhradzujem právo kedykoľvek ju stiahnuť aj pred vypršaním času vyššie. Máte záujem? Vyplňte ju prosím teraz.

Investíciu môžete spraviť online prevodom alebo klasickým prevodom.

Do poznámky uveďte meno, firmu a pozíciu účastníka.

Po vyplnení kliknite na ‚Prihlásiť sa‘ a počkajte asi 30 sekúnd, kým sa zjaví potvrdenie.

Dovidenia!
Martin Mikláš

Až 85 % úspechu závisí na PQ...

…napriek tomu sa väčšina ľudí stále sústredí na vedomosti alebo znalosti. Áno, sú dôležité, ale žiaľ iba na 15 %. Ak sa chcete pridať k ľuďom, čo vedome zvyšujú svoje PQ (a dozvedieť sa, čo to je), prihláste sa do bezplatného online kurzu cez políčko nižšie.

Spamu sa vyhýbam. Môžete sa preto kedykoľvek odhlásiť a už odo mňa nebudete nič počuť.